Delegace technologi​cky zaměřených firem a klastrů ze západní Číny

Vážení kolegové a partneři,

rádi bychom Vás informovali o akci, kterou pořádá jeden z našich členů - Technologické centrum AV ČR.  Dne 16. června 2014 od 10 hod. se bude konat konference při příležitosti návštěvy delegace technologicky zaměřených firem a klastrů ze západní Číny, po které budou následovat od 14 hod. česko-čínská B2B jednání za asistence tlumočníků.

Západočínská obchodní delegace navštíví Prahu ve dnech 16. a 17. června 2014. Cesta je pořádána organizací European Union Project Innovation Center (EUPIC) z čínského Chengdu ve spolupráci s agenturou CzechTrade a Technologickým centrem AV ČR (TC AV ČR). EUPIC i TC AV ČR jsou partnery sítě Enterprise Europe Network v západní Číně resp. v České republice. Delegace zahrnuje přibližně 80 čínských společností a klastrů z různých částí západní Číny, se zaměřením na tato průmyslová odvětví: všeobecné letectví, obnovitelné zdroje energie, nové materiály, ICT, bio-pharmacie, technologie „chytrého“ města a zemědělské technologie. Součástí delegace budou i zástupci ekonomických zón a vyšší úředníci města Chengdu a provincie Sechuan.

Účast na akci je bezplatná. Doporučujeme Vám se zaregistrovat a využít této jedinečné nabídky: https://www.b2match.eu/eu-china-cooperation-fair2014?locale=en.

Pozvánku naleznete zde.