KETGATE Brokerage Event: boosting technology transfer in Central Europe v Budapešti

 

Rádi bychom Vás pozvali na KETGATE Brokerage Event, který se bude konat 7. května 2020 v Budapešti od 10:00 do 17:15 hodin.

Cílem akce je propojit male a střední firmy s poskytovateli znalostí v oblastech klíčových technologií (KETs) napříč střední Evropou. Mezi “klíčové technologie” patří nanotechnologie, pokročilé výrobní technologie, průmyslové biotechnologie, mikro a nanoelektronika, pokročilé materiály a fotonika.

Firmy se mohou potkat se zástupci výzkumných center a konzultovat s nimi potenciální spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje. Cílem je domluvit se na konkrétních společných projektech s využitím klíčových technologií (KETs).

Zástupci výzkumných center se mohou potkat s firmami z celé střední Evropy, prezentovat jim své technologie a nabídnout vědeckovýzkumnou spolupráci.

 

Účast na KETGATE Brokerage Event je zdarma, je třeba se registrovat ZDE

Prvním zaregistrovaným účastníkům můžeme nabídnout cestovní grant, který pokryje cestovní náklady a ubytování po dobu konání akce.

KETGATE Brokerage Event se koná v rámci veletrhu MACH-TECH Industry Days 2020 – největšího strojírenského veletrhu ve střední Evropě. Registrací na akci KETGATE Brokerage Event získáte take vstupenku na tento veletrh bez dalších nákladů.

V případě dotazů pište na herinek@nca.cz. Těšíme se na Vás v květnu v Budapešti.