Nabídka spolupráce při organizaci strojírenského veletrhu BIEMH 2014

Příští ročník Mezinárodního veletrhu obráběcích a tvářecích strojů 28BIEMH, který spoluorganizuje Výstaviště BILBAO (BEC) a AFM (Španělská asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů), se bude konat v BEC (Bilbao - Španělsko), od 2. do 7. června 2014.

Uprostřed recese se BIEMH 2012 zúčastnilo 1 171 vystavovatelů, z toho 694 zahraničních firem. Nejvíce zastoupené obory mezi vystavovateli byli řezné obráběcí stroje (35%), tvářecí stroje (20%), firmy z oboru nástrojů (10%) a příslušenství (8%). Také se zde nacházely zastoupené další sektory jako jsou: elektrický sektor, elektronika, hydraulická a pneumatická zařízení, metrologie, zařízení pro kontrolu a CAD/CAM/CAE systémy a další stroje a zařízení.

Co se týče počtu návštěvníků, veletrh BIEMH 2012 překonal všechna očekávání. Veletrh přivítal přes 34 000 návštěvníků z 56 zemí.

Pro naše organizace BEC a AFM by bylo potěšením s Vámi spolupracovat při organizaci delegace podniků z oboru strojírenství, které by měly zájem navštívit náš veletrh. Z tohoto důvodu Vám BEC bezplatně nabízí :

  • ubytování (letenka není součástí nabídky) pro účastníky delegace. Pozvánka se vztahuje pouze na jednu osobu z každého podniku.

Jediné podmínky, které je zapotřebí splnit jsou následující:

  • Členové delegace by měli patřit do technického oddělení, oddělení nákupu či vedení společnosti.
  • Potvrzení účasti by mělo být provedeno do 18. dubna 2014.
  • Nabídka se netýká podniků, které  se účastní veletrhu za účelem prodeje svých výrobků nebo služeb.

BEC uhradí náklady na ubytování a letenku organizátora delegace v případě, že budou splněny uvedené podmínky, a počet členů delegace bude alespoň čtyři společnosti bez zahrnutí organizátora. Chtěli bychom zdůraznit, že:

  • BEC zaplatí náklady za jednoho organizátora z každé delegace, bez ohledu na počet lidí ve skupině.
  • Každá firma nebo sdružení firem mohou figurovat pouze v jedné delegaci.

Abychom předešli problémům s ubytovací kapacitou, jsme nuceni stanovit různá data pro účast delegací na Veletrhu. Delegace z České republiky a Slovenska jsou zvány od 4. do 7. června (3 noci v hotelu).

S pozdravem,

Roman Zaťko

Zastoupení SPRI pro Českou republiku a Slovensko
Na Pankráci 1062/58

140 00 Praha 4
Česká republika
Tel:          +420 226 519 704

Tel/Fax:   +420 226 519 703
Mobil:      +420 731 448 276

E-mail:     zatko@spri.cz  
Web:        www.spri.es