Oficiální exportní projekt ČR: Teritoriální publikace KAZACHSTÁN 2017/2018

Vážení členové a partneři,

dovolte mi Vás informovat o nabídce PP Agency, která ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem zahraničních věcí, agenturou CzechTrade, Svazem průmyslu a dopravy ČR a Hospodářskou komorou ČR, realizuje oficiální proexportní projekty ČR.

Nově organizují teritoriálním projektu pro USA pro rok 2017/2019.

Rádi by podpořili vaše aktivity a představili zahraničním partnerům, oborovým svazům, asociacím, smíšeným obchodním komorám, podnikatelům, investorům a dalším zájemcům o obchod s ČR Vaší společnost.

Teritoriální projekt pro KAZACHSTÁN je ideální způsob, jak se zviditelnit v oficiálním proexportním projektu České republiky, jak podpořit Vaše obchodní aktivity na trhu (posílit růst své pozice na trhu, prezentovat svou obchodní značku, Vaše již běžící obchodní aktivity), i Vašeho případného obchodního partnera, výhradního/nevýhradního zástupce.

 

Garanti a partneři projektu: Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo pro regionální rozvoj, Hospodářská komora, Komora SNS, kanceláře CzechTrade, CzechInvest, Svaz průmyslu a dopravy, Správa českých center, Centrum pro regionální rozvoj, CzechTourism, EGAP, Česká exportní banka a další.

 

S teritoriálním projektem pracují ekonomičtí diplomaté a obchodní radové na ambasádách, je distribuován Českými centry, zastoupením Ministerstva průmyslu a obchodu a CzechTrade v zahraničí a dalšími partnery, s jejichž spoluprací je projekt vydáván.

 

Teritoriální projekt pro Kazachstán bude využíván pro výstavy a veletrhy s oficiální účastí České republiky (prvním distribučním místem bude veletrh v Astaně – EXPO 2017 - Future EnergyKIHE ALMATY, Český den (15.7) a další), dále dvoustranná jednání smíšené obchodní komory v Kazachstánu i ČR, semináře/konference/workshopy/podnikatelské mise/sekce pro podporu obchodu při velvyslanectví Kazachstánu, incomingové mise v ČR, podnikatelské a průmyslové svazy v Kazachstánu i ČR, kanceláře CzechTrade, obchodně-ekonomické úseky zastupitelských úřadů ČR v Kazachstánu, hospodářskou komoru a další akce organizované za účasti ČR v Kazachstánu po dobu 2 let. S propagací českých firem v titulu v rámci podnikatelského prostředí Kazachstánu pomohou také místní agentura Kazneinvest, Hospodářská komora KZ, Rozvojová banka KZ nebo Magistrát Astany.

 

Zde naleznete ukázku projektu v elektronické podobě, kterou jsme připravovali pro rok 2015/2016:http://www.doingbusiness.cz/Download.aspx?param=T2lkOmk6Mzc0Mzw/JSQKDT5GaWxlSWQ6aTo0NDIzPD8lJAoNPlR5cGU6czpDb250ZW50PD8lJAoNPk1ldGhvZDpzOklubGluZTw/JSQKDT4%3d

 

Není nic snazšího než se pod záštitou České republiky prezentovat v zahraničí a dodat své prezentaci důvěryhodnost.

 

K zadané prezentaci na 1 A4 stranu Vám mohu nabídnout bezplatný redakční článek o úspěších Vaší firmy na tomto trhu, uskutečněný vývoz, podepsaný kontrakt na daném teritoriu, tradiční spolupráci v zemi, na 1/4 - 1/3 A4 strany dle rozhodnutí redakční rady.

 

V závěru těla dopisu jsou vyjmenované služby, které jsou součástí tohoto projektu a jsou poskytovány klientům jako speciální bonus:

Jednou z nich je vyhledání a vyselektování vašich potenciálních obchodních partnerů v dané zemi podle vašich požadavků. Předáme vám až 30 kompletních kontaktů na vaše potencionální partnery (pouze u formátu A4).

 

Další z nich je vyhledání, vyselektování a oslovení vašich potencionálních obchodních partnerů v dané zemi. Budeme zde zjišťovat zájem o vaší produkci a spolupráci s vámi. Předáváme kompletní kontakty na firmy, které projevily zájem o spolupráci s Vámi. Zde je účtován poplatek navíc + 500 Kč za jeden ověřený kontakt. Není však nutné využít. (pouze u formátu A4).

 

Zde naleznete ukázku podobného projektu v elektronické podobě pro Írán vydanou pro rok 2016/2017:

http://www.doingbusiness.cz/Download.aspx?param=T2lkOmk6NDU5Mjw/JSQKDT5GaWxlSWQ6aTo0NTkzPD8lJAoNPlR5cGU6czpDb250ZW50PD8lJAoNPk1ldGhvZDpzOklubGluZTw/JSQKDT4%3d

V této publikaci představovaly např. tyto společnosti svého výhradního zástupce pro daný trh (KPS Metal a.s., ZKL Group a.s., Fenix Group)

 

Prosím o informování do 2.5.2017, jak velký reklamní prostor Vám mám rezervovat.

 

Termín pro objednávku mám stanoven do 2.5.2017.

Termín pro podklady k prezentaci mám stanoven do 2.5.2017, pro tiskové pdf prezentace vruštině do 12.5.2017.

Teritoriální publikace vyjde v ruštině a bude mít minimálně dvouletou platnost.

 

Ceny projektu:

formát A4

1/1

1/2

2., 3. str. obálky

4. str. obálky

cena Kč

34 900

19 500

43 900

49 900

Překlad i grafický návrh prezentace poskytujeme bezplatně.