PPP4Broadband Days

Dne 14.11.2013 se koná mezinárodní konference PPP4Broadband projektu s názvem: “PPP4Broadband Days”, ve městě Bled, Slovinsko.
Budete moci slyšet přednášky významných a zajímavých osobností - profesionálů ve svých oborech, jako např. člena DG Connect z Evropské komise – pana Henkela, generálního ředitele Národní agentury pro síťové a elektronické služby Slovenské republiky (NASES) pana Ištvánffyho, paní Dimovou z bulharského Ministerstva dopravy, IT a komunikace, vedoucího ředitelství strategie a marketingu z Hellenic Telecommunications Organization pana Doulgerakise a další (viz program v příloze). A bude přítomen také pan Kubalík jako zástupce AIEC, prezentující projekt PPP4Broadband a jeho přínosy pro region jihovýchodní Evropa.
Prezentovaná témata o důležitosti širokopásmových technologií, jejich přínosech pro regiony, možnosti financování výstavby infrastruktury broadband pomocí PPP a strategie v oblasti rozvoje broadbandu, stejně tak jako několik “case studies” mohou být pro Vás též velmi zajimavé. Navíc jsou připraveny i diskuze u kulatého stolu věnující se tomu, jak se dá nahlížet na PPP modely a na broadband a jak se dají tyto oblasti skloubit. Můžeme také slíbit prezentaci prozrazující, jak využít PPP modely v praxi.
Samozřejmostí je navíc jednoduchá registrace a bezplatná účast na konferenci.
Zaregistrujte na oficiálních stránkách projektu zde.
Pokud stále nejste rozhodnuti a potřebujete více informací, zde naleznete program konference a oznámení o konferenci v anglickém jazyce.
Můžete také navštívit přímo oficiální stránky projektu zde.